KONST / Litografier / Serigrafi 12398210
nr 1239 8210
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 118/250, ca 51x74 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
700 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:31:22
100 kr
150 kr
200 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan